Komunikaty prasowe

02.12.2016Sky4Fly

Nie masz pomysłu na prezenty świąteczne? Oto 5 podarunków, którymi oczarujesz najbliższych

Kupując prezenty często z braku pomysłu decydujemy się na wybór świątecznych klasyków, takich jak ciepły sweter czy słodycze. Na szczęście istnieje sposób, by nawet najbardziej sztampowy podarunek zaskakiwał oryginalnością.
29.11.2016Sky4Fly

5 egzotycznych sposobów na wzmocnienie odporności

Od syropu z cebuli przez koktajl na czosnku, mleku i miodzie aż po kompres ze smalcu i spirytusu – w polskiej tradycji nie brakuje zwariowanych domowych sposobów na batalię z przeziębieniem. Nie jesteśmy w tym zakresie osamotnieni.
10.11.2016Sky4Fly

Jesienne chłody dają się we znaki? Oto cztery egzotyczne napoje, dzięki którym skutecznie się rozgrzejesz

Gdy słupki termometrów z każdym dniem osiągają coraz skromniejszą wysokość, urlop w tropikach brzmi jak doskonały pomysł. Spędzając popołudnie w towarzystwie wyszukiwarki biletów lotniczych, warto jednak rozgrzać się czymś więcej niż tylko myślą o południowym słońcu.
27.10.2016Sky4Fly

Papieros na grobie Morrisona i mieszkanie na cmentarzu. Odkryj jedne z najbardziej zadziwiających nekropolii świata

Niektóre cmentarze to wspaniałe atrakcje turystyczne, które każdego roku przyciągają miliony odwiedzających, inne to miejsca o złej sławie, do których niewielu ma odwagę się zapuścić. Centrum lotnicze Sky4Fly.net prezentuje 5 spośród najniezwyklejszych nekropolii świata.
18.10.2016Sky4Fly

Cztery egzotyczne sposoby na kawę, których musisz spróbować

Wraz z renesansem kultury kawowej w Polsce „zalewajka” rodem z PRL-u powoli odchodzi do lamusa. Świetnym sposobem na odkrywanie alternatywnych metod parzenia kawy są oczywiście podróże, o czym przekonują eksperci z centrum lotniczego Sky4Fly.net, prezentując 4 egzotyczne sposoby na kawę, które możesz przetestować w domowym zaciszu. ..
14.10.2016Softbox Group

Wielkie otwarcie Bajka Disco Club w Rzeszowie

Opublikowane w: Wydarzenia specjalne
W weekend 21 i 22 października Bajka Disco Club otwiera swe podwoje dla imprezowiczów, zwiastując nadejście nowej ery disco na Podkarpaciu. Imprezę, która raz na zawsze odmieni oblicze Rzeszowa, uświetni gwiazda piątkowego wieczoru – zespół Playboys.