Komunikaty prasowe

21.06.2016Sky4Fly

Pływające hotele: 5 statków, które zabiorą cię w luksusowy rejs dookoła świata

A może zamiast poszukiwać hotelu w interesującym miejscu, wolałbyś taki, który sam zabierze cię w podróż życia i to w pięciogwiazdkowym komforcie? Moda na wojaże statkami wycieczkowymi sięga zenitu. Każdego roku w dziewiczy rejs ruszają nowe pływające świątynie luksusu i cuda współczesnej inżynierii morskiej.
07.06.2016Sky4Fly

Wakacyjne emocje dla całej rodziny? Odkryj pięć najlepszych parków rozrywki w Europie

Planując rodzinne wakacje w Polsce, trudno narzekać na brak ciekawych pomysłów. Gdy jednak idzie o parki rozrywki, sprawa nieco się komplikuje. Mówiąc wprost: jeśli chcemy zrobić dzieciakom (i sobie!) prawdziwą frajdę, musimy ruszyć zagranicę. ...
24.05.2016Sky4Fly

Gdzie diabeł mówi dobranoc? Poradnik Sky4Fly.net dla łowców fantastycznych stworów

Gdzie diabeł mówi dobranoc? Poradnik Sky4Fly.net dla łowców fantastycznych stworów
12.05.2016Sky4Fly

Nie tylko Las Vegas. Boks w egzotycznej scenerii

Hala MGM Grand w Las Vegas uważana jest obecnie za Mekkę zawodowego boksu. To właśnie tam w ostatnich latach odbywały się najbardziej kasowe pięściarskie starcia z udziałem takich tuzów jak Floyd Mayweather Jr. czy Filipińczyk Manny Pacquiao.
25.04.2016Sky4Fly

Od Chorwacji po Islandię. Zobacz, gdzie toczyła się „Gra o tron”

Premiera szóstego sezonu „Gry o tron” już dzisiaj 25 kwietnia. Miliony fanów na całym świecie niecierpliwie wyczekiwali tej daty, aby przekonać się, czy Jon Snow naprawdę nie żyje i aby znów móc rozkoszować się wspaniałymi serialowymi plenerami.
18.04.2016Sky4Fly

EURO 2016. Poznaj drogę Polaków do tryumfu.

Gospodarzem Mistrzostw Europy jest Francja. Tegoroczne EURO jest wyjątkowe z dwóch względów. Po raz pierwszy o mistrzostwo powalczą aż 24 drużyny. Po raz ostatni impreza odbędzie się na terenie tylko jednego państwa. ...