Komunikaty prasowe Sky4Fly

11.01.2017

Szukasz alternatywy dla nart i snowboardu? Odkryj jedne z najpiękniejszych lodowisk na świecie

Amatorzy sportów zimowych każdego roku przebierają w ofertach skierowanych do narciarzy i snowboardzistów. Dlaczego by jednak podczas zbliżających się ferii nie wypróbować innej formy aktywnego wypoczynku?
29.12.2016

Nie masz pomysłu, jak spędzić tegorocznego Sylwestra? Sprawdź jak w ostatni dzień roku bawią się celebryci!

Jedni z nas wybierają spędzanie Sylwestra w dalekich częściach świata, inni decydują się na imprezy plenerowe organizowane przez największe polskie miasta. Liczną grupę stanowią także zwolennicy „domówek”
22.12.2016

Nowy rok już tuż? Niekoniecznie! Oto kultury, które mierzą czas inaczej

Trzy, dwa, jeden... Nowy Rok 2017! Czy aby na pewno? Choć kalendarz gregoriański pełni uniwersalną rolę w zglobalizowanym świecie, to nie dla wszystkich kultur i religii stanowi on podstawowy sposób odliczania dni, miesięcy i lat. ...
15.12.2016

Jak świętuje świat? Odkryj najważniejsze święta obchodzone w różnych kulturach

Przygotowujesz się do świąt Bożego Narodzenia? Zastanawiasz się nad sposobem przystrojenia domu i planujesz menu, które zachwyci twoich gości? Dowiedz się, w jaki sposób swe najważniejsze święta obchodzą mieszkańcy różnych zakątków świata.
12.12.2016

Zaskakujące sposoby wręczania świątecznych prezentów

Obdarowywanie się prezentami to jeden z najbardziej wyczekiwanych świątecznych momentów. Jednak nie wszystkie podarunki powstają w fabryce świętego Mikołaja i rozdawane są dzieciom w noc wigilijną. Centrum lotnicze Sky4Fly.net prezentuje 5 świątecznych zwyczajów z różnych zakątków świata. ...
02.12.2016

Nie masz pomysłu na prezenty świąteczne? Oto 5 podarunków, którymi oczarujesz najbliższych

Kupując prezenty często z braku pomysłu decydujemy się na wybór świątecznych klasyków, takich jak ciepły sweter czy słodycze. Na szczęście istnieje sposób, by nawet najbardziej sztampowy podarunek zaskakiwał oryginalnością.