14.10.2016, 14:15

Wielkie otwarcie Bajka Disco Club w Rzeszowie

Katarzyna Chmielewska
Key Account Manager
Softbox Group
mobile: 667944339

W weekend 21 i 22 października Bajka Disco Club otwiera swe podwoje dla imprezowiczów, zwiastując nadejście nowej ery disco na Podkarpaciu. Imprezę, która raz na zawsze odmieni oblicze Rzeszowa, uświetni gwiazda piątkowego wieczoru – zespół Playboys.

Bajka Disco Club to nowy punkt na imprezowej mapie Rzeszowa. Klub przejmuje popularną lokalizację w centrum miasta w Centrum Handlowym Europa II przy ul. Piłsudskiego 34. Nowa miejscówka jest jedną z największych dyskotek w Polsce i pierwszym klubem w Rzeszowie serwującym występy na żywo największych gwiazd polskiego disco. Rzeszowski Bajka Disco Club kontynuuje sukces swojego imiennika, który już od ponad roku trzęsie imprezową sceną Łodzi, każdego tygodnia przyciągając tysiące spragnionych dobrej zabawy klubowiczów.

Świętując swe wielkie otwarcie, Bajka Disco Club zaprasza na dwie imprezy, które rozpoczną się o godzinie 20.00 w piątek oraz w sobotę, 21 oraz 22 października. W piątkową noc wystąpi na żywo zespół Playboys (znany z hitów „Zwariowałem”, „Lejde”, „Fajna jest ta dziewczyna” i „Tylko Ty”), a przez cały weekend imprezy na dwóch parkietach muzycznych rozkręcać będą sety DJ-ów. W Sali Głównej królować będzie disco polo i dance, a w sali Exclusive do tańca porwą hity lat 80. i 90.

Bilety na piątkową i sobotnią imprezę można będzie zakupić przy wejściu w cenie 15 i 10 złotych od osoby. Na pierwszych 100 gości czekają energetyzujące upominki w postaci napojów Bajka Energy Drink.

Bajka Disco Club to mocno imprezowe wnętrze, solidnie zaopatrzone bary, imprezy tematyczne rozkręcane przez DJ-ów oraz koncerty największych gwiazd polskiego disco.

Zachęcamy do śledzenia Bajka Disco Club w Rzeszowie na Facebooku.

 
rozmiar: 1.2 MB, typ:
dodano: 14 października 2016