16.02.2017, 08:00

VIP-y ruszają na stoki. Zobacz, gdzie szusują znane osobistości

Katarzyna Chmielewska
Key Account Manager
Softbox Group
mobile: 667944339

Najsłynniejszym kurortem zimowym w Polsce jest Zakopane, które już na początku XX wieku było kulturalną stolicą Polski. W sezonie zimowym do „polskich Aten” przybywali najwięksi artyści i myśliciele po to, by obcować z awangardą skupioną wokół Stanisława Ignacego Witkiewicza. Również dziś znaleźć można miejsca, które słyną z tego, że corocznie przyciągają ludzi znanych ze świata kultury, polityki i show biznesu. Centrum lotnicze Sky4Fly.net prezentuje 4 kurorty, które kuszą nie tylko doskonałymi trasami narciarskimi, ale i możliwością spotkania prawdziwej gwiazdy.

Władimir Putin w Soczi

Prezydentowi Rosji jednego odmówić nie można – tężyzny fizycznej. Prasa chętnie publikuje zdjęcia, na których widać, jak Putin trenuje judo, wędkuje czy jeździ konno. O promocje swego wizerunku wysportowanego macho Putin dba również zimą, gdy udaje się do Soczi. I trzeba przyznać, że tutejszym ośrodkom narciarskim lepszej reklamy nie trzeba. Soczi jest obecnie najchętniej wybieranym miejscem szaleństw zimowych w Rosji. - Ponieważ podczas każdego wyjazdu głowę państwa otacza tłum ochroniarzy i fotoreporterów, a trasy narciarskie są niedostępne dla zwykłych turystów, raczej niemożliwym jest potrenowanie zjazdów w towarzystwie prezydenta. Nie przeszkadza to jednak licznym gapiom, którzy liczą choćby na jedno zdjęcie szusującego Putina - opowiada Piotr Chalimoniuk ze Sky4Fly.net.

Brytyjska rodzina królewska w Meribel

Luksusowy francuski kurort już od kilku lat promuje się możliwością spotkania na swych stokach członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie jest tajemnicą, że narciarstwo to jeden z ulubionych sportów księcia Williama i księżnej Kate. Tradycja odwiedzania francuskiej części Alp nie ustała nawet po narodzinach Georgea i Charlotty - najmłodszych członków rodziny królewskiej. W ubiegłym roku prasa na całym świecie opublikowała zdjęcia ukazujące śnieżne zabawy całej rodziny. Wydarzenie to było tym bardziej niezwykłe, że dzieci po raz pierwszy widziały śnieg. W udzielonych po sesji zdjęciowej wywiadach książę William i księżna Kate podkreślali, że zależy im, by dzieci kontynuowały rodzinną tradycję uprawiania sportów zimowych.

Madonna w Sankt Moritz

Amerykańska piosenkarka pop słynie nie tylko z licznych skandali, ale i niezwykle wysportowanej sylwetki, którą zawdzięcza między innymi regularnej jeździe na nartach. Szczególnie lubianym przez celebrytkę kurortem jest Sankt Moritz położony w kantonie Gryzonia w Szwajcarii. Oferuje on nie tylko doskonale przygotowane trasy narciarskie, ale także luksusowe apartamenty i doskonałą obsługę, dzięki której królowa pop może liczyć na anonimowość i dyskrecję. - Kurort jest jednym z najdroższych w Szwajcarii, dlatego wszyscy Ci, którzy chcieliby podziwiać umiejętności narciarskie Madonny z bliska, muszą liczyć się z niemałymi kosztami - opowiada Piotr Chalimoniuk ze Sky4Fly.net.

Polscy celebryci na stoku

Tatry są miejscem, w którym chętnie wypoczywają polskie gwiazdy. Szczególnie ich słowacka strona cieszy się niesłabnącą popularnością. Co roku w kurorcie Jasna Chopok organizowane są zawody w slalomie gigancie, w których udział bierze Reprezentacja Artystów Polskich. W tym roku trasa przejazdu została wytyczona tak, by pokrywała się z tą, z którą mierzyły się zawodniczki ubiegłorocznego Pucharu Świata. W zawodach, które odbyły się pod koniec stycznia, trzecie miejsce zajął Piotr Zelt, uzyskując najlepszą lokatę wśród polskich celebrytów. Konkurs był także okazją do zapoznania się z atrakcjami kurortu, a każdy z uczestników w swych wypowiedziach podkreślał doskonałe przygotowanie tras. Okazuje się, że aby zobaczyć na stoku prawdziwą gwiazdę, nie trzeba wyjeżdżać daleko.

Sky4Fly Sp. z o.o. to internetowe biuro podróży założone w 2006 r. Specjalizuje się w sprzedaży biletów lotniczych i wycieczek. Sky4Fly współpracuje zarówno z tanimi liniami lotniczymi jak i tradycyjnymi przewoźnikami. Firma reprezentuje wiodących polskich touroperatorów. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia bezpieczeństwo, najwyższą jakość usług i najlepsze ceny. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne wycieczki, bilety lotnicze ubezpieczenia turystyczne, rezerwacja miejsc hotelowych, jak i taksówki powietrzne, wycieczki czarterowe, wyjazdy narciarskie, weekendy lotnicze, egzotyczne wakacje, transfery, wyjazdy firmowe.

 
rozmiar: 92.5 KB, typ:
dodano: 15 lutego
rozmiar: 54.9 KB, typ:
dodano: 15 lutego
rozmiar: 31.4 KB, typ:
dodano: 15 lutego
rozmiar: 67.2 KB, typ:
dodano: 15 lutego
rozmiar: 375 KB, typ:
dodano: 15 lutego