12.05.2017, 08:00

Wielkie otwarcie Bajka Disco Club w Toruniu

Katarzyna Chmielewska
Key Account Manager
Softbox Group
mobile: 667944339

Przed nami weekend, który wstrząśnie całym miastem. Już 26 i 27 maja Bajka Disco Club rozpocznie nową erę disco w grodzie Kopernika. Gwiazdą piątkowej imprezy będzie Czadoman.

Bajka Disco Club to nowy punkt na imprezowej mapie Torunia zlokalizowany w samym sercu miasta przy ulicy Szerokiej 19. Toruński Bajka Disco Club kontynuuje sukces siostrzanych klubów z Łodzi i Rzeszowa, które każdego tygodnia przyciągają tysiące spragnionych dobrej zabawy klubowiczów.

Świętując wielkie otwarcie, Bajka Disco Club zaprasza nie na jedną, ale na dwie imprezy: epicki koncert w piątek oraz grube poprawiny w sobotę. Zarówno 26, jak i 27 maja startujemy o godzinie 20.00. W piątkową noc na scenie wystąpi Czadoman, autor hitu „Ruda tańczy jak szalona”, a w sobotę pierwszą imprezę z cyklu „Disco to wszystko” rozkręci DJ Lizard.

Bilety na piątkową i sobotnią imprezę można zakupić przy wejściu do klubu w cenie 15 i 10 złotych od osoby. Każdy z uczestników sobotniej imprezy otrzyma od organizatora napój Bajka Energy Drink oraz płytę Bajka Promo Mix CD.

Bajka Disco Club to mocno imprezowe wnętrze, solidnie zaopatrzone bary, imprezy tematyczne rozkręcane przez DJ-ów oraz koncerty największych gwiazd polskiego disco.

Zachęcamy do śledzenia Bajka Disco Club – Toruń na Facebooku.

 
rozmiar: 30 KB, typ:
dodano: 11 maja 2017