Studenckie czwartki w Bajka Disco Club

Studenckie czwartki w Bajka Disco Club

Wraz z początkiem roku akademickiego Bajka Disco Club przy ul. Piotrkowskiej 90 w Łodzi zarządza przedłużenie weekendu. Od teraz czwartek to nowy piątek. Pierwsza z cyklu cotygodniowych imprez odbędzie się już 5 października. Na najpilniejszych studentów czekają atrakcyjne nagrody.

Studencki Mixer

Od października w każdą czwartkową noc Bajka Disco Club w Łodzi zaprasza na Studencki Mixer. Czwartkowe imprezy to świetna okazja, by zintegrować się ze studencką bracią oraz skosztować perfekcyjnie wymieszanych koktajli w kuszącej cenie. Dodatkową atrakcją będzie ustawiona w klubie fotobudka, w której przez całą noc imprezowicze będą mogli strzelać sobie zwariowane selfie bez dodatkowych opłat. Imprezy rozpoczynają się o godzinie 21:00. Wstęp jest bezpłatny za okazaniem legitymacji studenckiej.

Zagraniczna wycieczka z Bajkowym Indeksem

W tym roku akademickim studenci mogą zaopatrzyć się w Bajkowy Indeks Studencki, do którego wbijane im będą pieczątki za obecność na czwartkowych imprezach. Osoby z najlepszą frekwencją mogą liczyć na prezenty, w tym na możliwość wygrania zagranicznej wycieczki. Między 2 a 5 października indeksy będą rozdawane na łódzkich uczelniach. W późniejszym terminie indeks będzie można otrzymać w każdy czwartek przed wejściem do klubu.

Więcej informacji na www.bajkadiscoclub.pl oraz www.facebook.com/bajkadiscoclub.


Publikacja dostępna również w formacie: doc


Kontakt dla mediów